Svaki dan ce biti izbacena ponuda nasih predloga za tipovanje sa raznim kvotama od sigurica 1,2 do iznenadjenja od 4,5 kvota pa i vise.Potpuno besplatno radimo i nudimo parove bez ikakve nadoknade .Sve sto postavimo je potpuno obradjeno statisticki,Analizirano,tabela i razne druge mogucnosti.Nista ne garantujemo 100%,kako navedosmo ovo su prijedlozi.Za svaku ponudu bice upisan datum i sat u koliko je postavljena da nebi mislili da se lazira.
Postavljeno 6 avgust 17:18
Paok-Ajax (1,5) vise
Dinamo-Ferencvaros 1
Club Brugge-Dinamo Kiev 1x
Crvena Zvezda-Kopenhagen 1x
Sutjeska-Linfield 1x i 0-3
Postavljeno 22 April 15:45
Benfika-Maritimo 1
Celsea-Burnley 1
Krsko-Domzale 2
C.Zvezda-Buducnost 1
Bristol R.-Rochdale tm1 gol
Wycombe-Walsall Tm1 gol
United-Blyth 2
Postavljeno 19 April 17:00
Nacional-Sporting TM2 2-3 promasaj
Lyon.Angers (1,5)vise
Dijon-Rennes (1,5)vise
Guimares-Aves TM1 1-2 promasaj
Postavljeno 23 Decembar 16:30
Guimaraes-Sporting (1,5)vise
Eupen-Genk (1,5)vise
Galatasaray-Sivasspor 1x
Everton-Tottenham (1,5)vise
Postavljeno 22 Decembar 15:40
Seltic-Dundee H1
Chievo-Inter (1,5)vise
PSV-Alkmaar 1
Cardiff-Man.UTD (1,5)vise
Postavljeno 21 Decembar 17:15
Khimki-Darussafaka 1
Tenerife-Granada (1,5)vise
Oliveirense-Estoril 0-3
Arka-Plock 0-3–promasaj
Koln-Bohum (1,5)vise
Ascoli-Brescia 0-3
Chateauroux-Ajaccio (1,5)vise–promasaj
Postavljeno 19 Decembar 17:00
Seltic-Motherwel 1
Bayern-Leipzig gg–promasaj
Mainz-Farnkfurt gg
Amiens-Lyon (2,5)vise
Postavljeno 17 Decembar 18:00
Koln-Magdeburg 1
Matera-Catanzaro (1,5)vise
Valenciennes-Metz (1,5)vise
Levadiakos-PAOK 2
Miedz-Lechia (1,5)vise–promasaj
Postavljeno 16 Decembar 17:18
Sporting-Nacional 1
Roma-Genoa 1
Olimpijakos-Lamia 1
Cukaricki-C.Zvezda x2
E.Frankurt-Leverkusen (1,5)vise
Postavljeno 15 Decembar 18:18
Newtown-Llandudno (1,5)vise
Santa Clara-Porto (2,5)vise
Thun-Grasshoppers (1,5)vise–promasaj
Antwerpen-Beveren (1,5)vise
Postavljeno 14 Decembar 18:13
Braga-Feirense 1
Portimonense-Setubal (1,5)vise
Bala Town-TNS (1,5)vise
Willem-Den Haag (1,5)vise
Postavljeno 13 Decembar 20:03
Leipzig-Rosenborg 1–promasaj
AEK Larnaka-Leverkusen (1,5)vise
Ludogorets-Zurich (1,5)vise
Arsenal-Qarabag 1
Postavljeno 12 Decembar 19125
Benfika-AEK 1
Man Siti-Hofenhajm 1
C.Zvezda-Bresa 1
Ajaks-Bajern (1,5)vise
Postavljeno 11 Decembar 19:25
Inter-PSV 1–promasaj
Nashville-Otawa 1x
Monaco-Dortmund x2
C.Zvezda-PSZ (2,5)vise
Postavljeno 9 Decembar 16:20
Sporting-Aves 1
Rad-Partizan 2
Avellino-Pesaro 1
PAOK-Larisa 1
Vejle-Brondbi (1,5)vise
Postavljeno 8 Decembar 17:00
C.Zvezda-Napredak 1
AEK-Lamia 1
Den Haag-De Graafschap (1,5)vise–promasaj
Tondela-Braga (1,5)vise–promasaj
Setubal-Benfika 2
Young Boys-Thun (1,5)vise
Postavljeno 7 Decembar 17:20
Beveren-Brugge (2,5)vise
Verder-Dizeldorf (1,5)vise
Sittard-Alkmaar (2,5)vise
Porto-Portimonense 1
Temperley-Rivadavia 2(3,30 kvota)–promasaj
Midtjylland-Odense 1x
Postavljeno 6 Decembar 17:25
Buducnost-Barcelona 2–promasaj
Bayern-Khimki 1
Feyenoord-Venlo 1
Farense-Benfica B 0-2
Postavljeno 5 Decembar 17:40
Reims-toulouse 0-2
Burnley-Liverpool 2
Nordsjaelland-Vendsyssel (1,5)vise–promasaj
Deinze-Eupen (1,5)vise
Lyon-Rennes (1,5)vise
Dinamo-Slaven 1
Postavljeno 4 Decembar 18:40
Watford-Man Siti 2
Metz-Red Star 1
Ajaccio-Nancy 0-2
Kortrijk-Waregem (1,5)vise–promasaj
Postavljeno 3 Decembar 16:30
Paralimni-AEK Larnaka (1,5)vise
Lamia-PAOK 2
Astra-Botosani (1,5)vise
Fenarbahce.Kasimpasa (1,5)vise
Opava-Slavia 2
Arsenal Tula-Zenit (1,5)vise
Postavljeno 2 Decembar 15:40
Barcelona-Villareal 1
AEK-Xanthi 1
Boavista-Porto 2
Liverpool-Everton (1,5)vise–promasaj
Marselle-Reims (1,5)vise–promasaj
Postavljeno 1 Decembar 17:00
Smyrnis-Atromitos 2–promasaj
Real-Valencia 1
Hereven-Sittard (2,5)vise
Alkmaar-Willem 1–promasaj
Braga-Moreirense (1,5)vise
Postavljeno 30 Novembar 17:30
Lokomotiva-Slaven 1–promasaj
Backa-Napredak x2
Red Stra-Troyes (1,5)vise
Cluj-Voluntari 1
Jagiellonia-Arka (1,5)vise
Postavljeno 29 Novembar 17:30
E.Frankfurt-Marselle (2,5)vise
Zenit-Kopenhagen 1x
Salzburg-Leipzig (1,5)vise–promasaj
Vorskla-Arsenal x2
Leverkusen-Ludogorets (1,5)vise
Postavljeno 28 Novembar 18:50
PSV-Barcelona 2
Tottenham-Inter 1x
Dortmund-Brugge (1,50)vise–promasaj
Delfin-Guayaqil City 1
Postavljeno 27 Novembar 19:20
Juventus-Valencia 1
Preston-Middlesbrough (1,5)vise
Southend-Scunthorpe (1,5)vise
Newport-Northampton (1,5)vise
Roma-Real gg–promasaj
Postavljeno 26 Novembar 18:20
Botosani-U.Craiova 2–promasaj
Aarhus-Horsens (2,5)vise gol
Cagliari-Torino (1,5)vise gol–promasaj
Lanus-Indepediente x2–promasaj
Postavljeno 25 Novembar 18:00
Amiens-Marseille 2
Poči Lasi-FCSB 2
Postavljeno 24 Novembar 17:00
Gorica-Istra 1961 1–promasaj
Panetolikos-AWK 2–promasaj
PAOK-Xanthi 1
Concordia-Cluj 2
Postavljeno 23 Novembar 18:00
Sporting Rosario-Sporting Cristal 2
Roeselare-Mechelen 2–promasaj
Club Brugge-Waregem 1–promasaj
Olimpija-Mura 1
Laval-Pau 1x–promasaj
Postavljeno 12 Novembar 18:00
Torquay-St.Albans (2,5)vise
Newport-Plymouth (2,5)vise–promasaj
Gillingham-Crawley 1
Portsmouth-Tottenham Ml gg
Andreozzi-Malla 1
Postavljeno 12 Novembar 18:00
Cliftonville-Newre city 1 1,30
Santos-Chapecoense 1 1,44–promasaj
Pordenone-Triestina(2,5)vise 2,10
Huracan-Godoy Cruz 1x 1,30
Postavljeno 11 Novembar 19:00
Beitar J.-Hapoel BS 2 2,00
Real Potosi-Wisterman (2,5)vise 1,40–promasaj
Sporting-Aves 1 1,30
Postavljeno 10 Novembar 19:00
Indepediente-Olimpia Acuncion 2 1,60–promasaj
Haladas-Ferencvaros 2 1,45–promasaj
Hapoel Hadera-M.Haifa 1 4,5o–promasaj
Venlo-Sittard 1 2,40
Girona-Leganes 1x 1,30
Postavljeno 9 Novembar 16:20
Rudes-Hnk Gorica 2
Adana-BB Gaziantep 2–promasaj
Go Ahead-Dodrecht 1
Juventude-Ponte Preta 2
Roda-Helmond 1
Postavljeno 8 Novembar 15:00
Union Comercio-Sport Rosario 1
Qatar-Al Gharafa 2
N.Milojevic-J.Jung 2 –promasaj
T.Maria-K.Zavatska 1
Postavljeno 7 Novembar 16:00
Novara-Albissola 1 –promasaj
Sport Huancayo-Sporting Cristal 2 –promasaj
Indepediente-San Martin 1
Kostova-Stollar 2(tenis)
Postavljeno 6 Novembar 15:40
Viterbese-Sicula Leonzio 2
Al Hilal-Al Ettifaq gg
Jong Fc Eindhoven-Jong Den Haag (reserve) 2 –promasaj
Tottenham-PSV 1
Inter-Barcelona 2 –promasaj
Postavljeno 5 Novembar 18:00h